Türkçe English
background_940x220

Hakkımızda

Royalty Weddings and Event Organization firması organizasyon dünyasına 2009 senesinde adım atmış ve kurulduğu ilk günden itibaren detaylara odaklanarak gusto farkını ön plana çıkarıp, hızlı bir şekilde sektörde yol almştır.

Müşterisinin, tarzını, zevkini ve çizgisini yansıtan dokunuşlarla farklı çözümler sunan Royalty Weddings and Event Organization, a’dan z’ye her tip talebi karşılayarak müşterilerin kendilerini tercih etmelerini ve memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Davetin amaç ve içeriğine göre hazır edilecek mekandan, davetlilerin maksimum dozda tat almalarını sağlayan Royalty Weddings and Event Organization, davet gününde davetlilerin ve davet sahibinin yüzlerinin gülmesini sağlayarak hem özel ,hem kurumsal davetlere imzasını atmaktadır.

Düğün, nişan, kına gecesi, baby shower, sünnet, 13 yaş kutlaması ve VIP özel davetlerin yanı sıra kurumsal organizasyon ve davetlerde de tam anlamıyla anahtar teslim hizmeti veren Royalty Weddings and Event Organization, detaylara düşkün iş ortakları ve çalışkan ekibi ile beraber sayısız işlere imzasını atıp, müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmenin keyfini çıkarıyor.